قوانین و مقررات

از حضورتان در وبسایت  بازارچه آنلاین سوغات و صنایع دستی پــادوش خرسندیم.

مشتریان و همکاران گرامی، ما در مجموعه  پــادوش تلاش می کنیم با ارائه محصولات و هدایای متمایز و نفیس تجربه ای متفاوت از کیفیت و خدمات را برای شما رقم بزنیم. قوانین و مقررات وضع شده در جهت آگاهی بخشی به کاربران از قبیل خریداران و هنرمندان و تولید کنندگان جهت حفظ و صیانت از حقوق متقابل منطبق با قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. پس تقاضا مندیم قبل از هرگونه اقدام به خرید یا همکاری قوانین ما را مطالعه فرمائید. بدیهی است اقدام به خرید از طریق وبسایت به منزله پذیرش و رضایت کامل از قوانین درج شده در ذیل می باشد.

مجموعه پــادوش در تلاش است برای کاربران عزیز فضایی امن، آسان و با دسترسی سریع فراهم کند و نیز حفظ حریم خصوصی کاربران را از تعهدات خویش می داند.

در صورت تغییر در قوانین مندرج در این وبسایت در آینده، کلیه تغییرات در همین صفحه به روز رسانی گردیده و اطلاع از تغییرات به عهده کاربر می باشد.

بند 1)  تمامی محتواهای درج شده در وبسایت شامل مطالب، تصاویر، فیلم ها و … توسط مجموعه پــادوش در این وبسایت با در نظر گرفتن قوانین  جاری کشور تهیه و مسئولیت آن بر عهده مجموعه می باشد.

بند 2)  مسئولیت کامل سلامت و کیفیت محصول بر عهده مجموعه بوده و تطابق حداکثری بین تصاویر و محصولات ارسالی به وسیله ما ضمانت می گردد.

بند 3)  کلیه محصولات ارائه شده در وبسایت به لحاظ کیفی توسط تیم کارشناسی ما، بررسی شده و سپس روی وبسایت قرار می گیرد.

بند 4)  ما به مشتریانی که هرگونه محتوا اعم از آرم، لوگو و … را برای استفاده تبلیغاتی روی محصولات یا منظور مورد توافق در اختیار مجموعه پــادوش قرار می دهند، تعهد می دهیم از محتوای شما صرفا در جهت امور مورد توافق استفاده خواهد شد و از آن پس با توافق دیگری اطلاعات و محتواهایی که در اختیار ماست یا معدوم گردیده و یا در اختیار خود کارفرما قرار خواهد گرفت.

بند 5)  در صورت قرار گرفتن هرگونه محتوای ناهنجار متنی اعم از کامنت یا نظرات، شرکت حق حذف یا اصلاح آن را به صورت کامل در اختیار دارد.

بند 6)  در زمان ارسال مرسوله شما، صرفا به اطلاعات درج شده در قسمت حساب کاربری استناد می گردد. لذا هنگام استفاده از بخش حساب کاربری، اطلاعات و مشخصات خود و محصول را به صورت دقیق درج نمایید. بدیهی است مسئولیت حفاظت از رمز عبور متوجه کاربر می باشد.

بند 7)  تمامی حقوق محتوای متنی و تصویری موجود در وبسایت و شبکه های اجتماعی پــادوش متعلق به این مجموعه می باشد. لذا در صورت هرگونه کپی برداری یا سو استفاده پیگرد قانونی دارد.

بند 8)  وبسایت مجموعه پــادوش در تمامی ساعات شبانه روز فعال بوده و کاربران امکان سفارش و خرید را دارند. لذا جهت تسریع در دریافت سفارشات در ساعات غیر اداری، حتما مراتب را از طریق تلفن ( تماس با ما ) پیگیری نمایید.

بند 9)  هزینه های ارسال سفارشات چه قزوین و چه در سایر شهرستان ها به عهده مشتری می باشد.

بند 10)  ارسال مرسولات در تاکستان توسط پیک یا خودروی سواری می باشد و برای سایر شهرها نیز پست می گردد.

بند 11)  سفارشات عمده، ارگانی و سازمانی در قالب قرارداد و خارج از چارچوب وبسایت می باشد. پس برای ثبت سفارشات عمده حتما از طریق تلفن ( تماس با ما ) و قرار حضوری اقدام نمایید.

بند 12)  طبق قواعد مالی و اداری شرکت ارسال کالا فقط بعد از تسویه حساب کامل امکان پذیر می باشد.

بند 13)  مرجوعی کالا در مجموعه پــادوش امکان پذیر می باشد. لذا فقط کالاهایی که مطابق با شرایط اولیه زمان ارسال بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته، قابل بازگشت می باشند. مبلغ کالای مرجوعی حداکثر تا 48 ساعت پس از مرجوعی به حساب کاربر واریز خواهد شد.

بند 14)  در صورتی که مرجوعی کالا ناشی از ایراد و یا نقص کالای ارسالی باشد، هزینه مرجوعی متوجه مجموعه پــادوش می باشد. در غیر این صورت هزینه مرجوعی کالا بر عهده مشتری محترم خواهد بود.

شرایط مرجوعی محصولات

1)  در صورت آسیب دیدگی کالا در زمان تحویل، مشتری پس از چک کردن کامل در حضور مامور پست و اطمینان از آسیب دیدگی، صورتجلسه آسیب کالا را از مامور دریافت و از طریق پست پیگیری نماید.

2)  در صورت انصراف پس از ثبت سفارش و پرداخت، هر چه سریع تر و قبل از ارسال کالا مراتب را از طریق تلفن ( تماس با ما ) در میان گذاشته و مبلغ کالا را به صورت کامل دریافت نمایید.

3)  در صورت خرید و ارسال کالا، اگر که قصد عودت کالا را داشته باشید باید در همان روز خرید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید. در این حالت،  برگرداندن کالا بعد از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در شرایط اولیه حفظ شده و از آن استفاده نشده باشد و همچنین به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود. در این صورت ظرف 48 ساعت کاری کل مبلغ اولیه پرداخت شده به حساب خریدار واریز می شود. توجه داشته باشید هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا امکان استفاده از این سرویس را لغو می کند.

بند 15)  کلیه مبالغ مازاد تعلق گرفته به قیمت کالا مانند مالیات و ارزش افزوده به عهده مشتری می باشد.

بند 16)  هرگونه برداشت اطلاعاتی از وبسایت یا ایجاد اخلال از طریق ربات، خزیدن در صفحات crawl ، انتشار ویروس یا کد آسیب رسان، مهندسی معکوس و … ممنوع می باشد در صورت استفاده از هر یک از موارد فوق برخورد قانونی صورت می گیرد.

 

بند 17 )  کاربر پس از مطالعه قوانین موافقت می نماید از هیچ یک از مقررات فوق شامل قوانین تجارت الکترونیک، قوانین جمهوری اسلامی، قوانین مختص مجموعه پــادوش سرپیچی ننماید و در صورت وقوع، پـادوش مجاز به اقدام قانونی و حقوقی خواهد بود.

شرکت تعاونی مجموعه پــادوش از پیشنهادات و انتقادات شما کاربران عزیز استقبال می کند و متمنی است هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد خود را از طریق راه های موجود در صفحه تماس با ما با این مجموعه در میان بگذارید.

منوی اصلی